37163
FAT, porslin, Kanton. Proveniens: Git Gay.
Fat, porslin, kanton.
proveniens: git gay
Fat, porslin, kanton.
proveniens: git gay
Fat, porslin, kanton.
proveniens: git gay
Fat, porslin, kanton.
proveniens: git gay
Fat, porslin, kanton.
proveniens: git gay

Runt, celandongrönt med dekor av fjärilar, blommor, m m. Diam 26.

Kantnaggar, slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
400 SEK