KAFFEKANNA och GRÄDDKANNA, silver. Vikt tot ca 300 g.

Kaffekanna med handtag i svärtat trä, höjd ca 13 cm.
Gräddkanna, bär spår av invändig förgyllning, höjd ca 10 cm. Utländska stämplar.

Bruksslitage. Handtaget med färgbortfall. Obetydliga bucklor.

Lähtöhinta
2 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?