MATGRUPP, 7 delar, Henning Kjaernulf för Vejle, Danmark 1960-tal.

Matbord i teak, rak form, utfällbara sidor, längd 165 (+ ca 55 x 2), bredd 94, höjd 74. Brännstämplad. 6 stolar i teak med svart klädsel i konstskinn.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK