CHIFFONJÉ, senempire, 1800-talets andra hälft.

Fanerad med mahogny. Nedfällbar klaff med skrivinredning. Bredd 101. Djup 57. Höjd 137 cm. Nyckel finns.

Smärre fanerskador. Åldersrelaterat bruksslitage. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK