MATTA, "Angel Eyes" Ingrid Dessau, Kinnasand, 1980/90-tal, 340x240 cm.

Geometrisk dekor i grå nyanser, benvit, rosa och orange.

Bruksslitage, fläckar. Kantslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK