SKÅP, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Teak. Ena skåpet med skjutdörrar av glas och skåp. Det andra skåpet med nedfällbar skrivskiva och tre lådor. Vardera skåp har bredd 80, djup 41 och höjd 123 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK