TALLRIKAR, ett par, Kina, Qianlong, 1700-tal.

Oktogonala med rik dekor i emaljfärger av trädgårdrabatt med blommor och klippa. Diam 22.

Obet slitage och smärre nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK