37283
TALLRIKAR, ett par, Kina, Qianlong, 1700-tal.
Tallrikar, ett par, kina, qianlong, 1700 tal

Oktogonala med rik dekor i emaljfärger av trädgårdrabatt med blommor och klippa. Diam 22.

Obet slitage och smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 200 SEK