SAMLING LEKSAKER, elastolin, några märkta Lineol, 1900-talets första hälft.

Isbjörnar med ungar, tapir, fågel, älg, rådjur, häst, säl, brunbjörnar etc samt får av trä och tyg. Isbjörnens höjd 13 cm.

Bruksslitage. Skador. Sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK