FÄLLBORD / SOFFBORD. "Kavaljer" Tingströms design Engström och Myrstrand. 1950-tal.

Teak. Diameter 60 cm, höjd 46 cm. Höjd uppfälld 76 cm.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK