BOK, "Bilder från Klotet" av Lasse Sandberg, Rabén & Sjögren 1989. Signerad kopia. Färglitografi, 100/299.

Begränsad bibliofilupplaga nr 100 av 299. Rött helfranskt band. Originalkartong. Litografi ramad.

Obetydligt slitage. Litografi ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK