Lasi Muut
37365
LJUSSTAKE, glas, Orrefors, sent 1900-tal.
Ljusstake, glas, orrefors, sent 1900 tal

Sign AN 4804-64. Orange skaft, rund fot och manchett. H 42.

Repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
500 SEK