37367
FAT, porslin, Kangxi, 1700-tal, Kina.
Fat, porslin, kangxi, 1700 tal, kina

Dekor i underglasyrblått. Diam 27.

Kantnagg samt undersides nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK