Muut
373690

VASER, 2 st samt SKÅL, glas, Vicke Lindstrand, Mona Morales samt Nils Landberg, 1900-tal.

Skål, Vicke Lindstrand, klart och grönt glas med bubblor, signerad Kosta LV 1348. Vas, Mona Morales, blått samt klart glas, signerad Mona Morales Kosta SH 182. Vas, Nils Landberg, grått glas, signerad NL Orrefors. Höjd 8-31 cm.

Repor. Skål med tillverkningsnagg på insida.

Lähtöhinta
2 000 SEK