Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BOKSKÅP, Nyrenässans, 1800-talets slut.

Över-och underdel med dörrpar, varav dem övre är glasade. Rotfaner. Hyllor. Längd ca 100 cm, djup ca 44 cm och höjd ca 240 cm. Nyckel finns.

Samtliga hyllor är ej uppmonterade. Smärre slitage och repor. Möjligen senare glas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK