SILVERFÖREMÅL, 12 delar, bägare och servettringar. Vikt ca 355 g.

8 bägare, svenska stämplar. Höjd 5 - 9 cm. 4 servettringar, olika modeller.

Bruksslitage. Alla med inskriptioner.

Lähtöhinta
2 000 SEK