37405
MATSERVIS MED KAFFESERVISDELAR, 53 delar, porslin, Eschenbach Bavaria, 1900-talets första hälft.
Matservis med kaffeservisdelar, 53 delar, porslin, eschenbach bavaria, 1900 talets första hälft

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 stora assietter, 8 mindre assietter, 6 uppläggningsfat, 2 karotter, terrin, kaffekanna, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål.

Bruksslitage med smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 300 SEK