Tilaa uutiskirjeemme

37411
MAT- OCH KAFFESERVISDELAR, 41 delar, porslin, "Blå blomst", Royal Copenhagen.
Mat- och kaffeservisdelar, 41 delar, porslin, "blå blomst", royal copenhagen.

6 assietter, 5 uppläggningsfat, såsskål, 6 kaffekoppar, 20 mockakoppar med 17 fat. 2 sockerskålar. Ett par ljusstakar. Gräddkanna med landskapsdekor i underglasyrblått, Kina medföljer.

Bruksslitage och enstaka nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK