37415
SKRIVBORD, Nordiska Kompaniet, 1920-30-tal.
Skrivbord, nordiska kompaniet, 1920 30 tal

Etikettmärkt. Sju lådor med svärtade handtag, svarvade kopplade ben. L 149, b 76, h 76.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK