BORDSSKEDAR, 12 st snarlika, silver, Wigren och Hallberg, 1800-/1900-tal. Vikt ca 489 g.

Modell Olga. Längd 18 cm.

Smärre bruksslitage. Monogram.

Lähtöhinta
2 500 SEK