SKRIVSKÅP/KOMPAKTMÖBEL, teak, 1950-tal.

Teak- och björkfaner. Utfällbart skrivskåp med skrivbord, hyllor, låda och lampa. Lampa märkt Ateljé Lyktan. Bredd 82, djup 54, höjd 115 cm.

Smärre slitage och fläckar. Ett hyllplan saknas. Ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK