MEDICINSKÅP, omkring 1900-talets mitt.

Vitlackerad metall. Utfällbar lucka samt skåpsdörr med spegel, samt bakomliggande hyllplan. Längd 30, bredd 14,5, höjd 84.

Slitage. Rost. Färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK