SKRIVBORD, 1910/20-tal.

SKRIVBORD, 1910/20-tal.

Gråmålat. Tre lådor. Bredd 113, Djup 57, Höjd 76. Nyckel finns.

Repor och slitage. Smärre sprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK