Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SNUSDOSOR, 2 st, silver, Carl Magnus Ryberg, Stockholm, verksam 1805-1833 resp Enköping 1812.

Ovala med graverad dekor av bla stiliserad blomsterbård. L 7,5-8,5.

Slitage och smärre bucklor.

Lähtöhinta
900 SEK