VODKABÄGARE SAMT SALTKLAR, 3 delar, silver, bla Stakhy Kondratievich Orlov Kiev, Ryssland 1800-tal. Totalvikt ca 116 gr.

Utvikt kant, invändigt förgyllda. Dekor med motiv av hus. Medföljande servettring samt sked. Höjd: 4,5-6 cm.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK