Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATSKEDAR, 6 st, silver, Ryssland och England, 1800-tal. Vikt ca 399 g.

Fiolmodell. 3 st Franz Meyer, 1866. 1 st Klimowicz, 1886. 1 st 1878. 1 st England. Längd 20 - 22 cm.

Smärre bruksslitage. Monogram, 2 under krona.

Lähtöhinta
2 000 SEK