ALMANACH DE GOTHA, ca 540 st, 1782-1944.

Olika typer av bokband. Stort antal dubbletter för många år. Vissa årgångar med illustrationer.

Slitage, vissa band med skador/lagningar. Några få årgångar saknas. Främst gällande de tidigaste årgångarna fram till 1815. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
15 000 SEK