PARTI SILVER, 13 delar, silver, 1800/1900-tal. Total vikt 770 g.

Kam, borste, strösked, 2 såsslevar, 3 matsskedar, 4 uppläggningsbestick, soppslev. Längd 14-35 cm.

Bruksslitage, gravyr.

Lähtöhinta
2 000 SEK