376975

COLLIER, 18k guld, Walter Pry, Vinåker, 1900-talets tredje kvartal. Vikt 25 g.

Mästarstämpel WPL, kedja med ring och stavmodell, längd 80 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK