PALLAR, 3 st, DS Stålmöbler, Malmö, 1900-talets andra kvartal.

Benställning i kromat stål, sitsar klädda i skinnimitation.

Bruksslitage, rostangrepp, fläckar, klädseln har delvis lossnat under den ena sitsen.

Lähtöhinta
1 500 SEK