PARTI MÄRKLIN, Västtyskland, 1900-talets andra hälft.

2 sovvagnar "4029", Italiensk personvagn "4036", släpvagn till rälsbuss "4018", rälsbuss "3016", lok, täckt godsvagn "4505", vagn med skjutbart tak "4619", tippvagn "4513", kylvagn "4508", Stortank-vagn "4621", kranvagn "4611", tankvagn "4900", öppen godsvagn "4903", bågbro "7163" samt rälsdelar, transformator, och signaler.

Bruksslitage, kartonger med ställvis hårdare slitage, ej fullständig genomgågna och ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?