377976

MEDALJONG OCH HALSKEDJA, 18k guld. GD&Co, Malmö, 1945. Vikt 14,6g.

Oval medaljong med graverad bladdekor, baksida med monogramgravyr "MS", längd 3,5cm. Halskedja Pansarlänk, längd 81cm.

Slitage. Glas saknas. Bucklor.

Lähtöhinta
3 500 SEK