BOK, "Urmakare och klockor i Sverige och Finland", Gunnar Pipping, Elis Sidebladh, Erik Elfström, Norsteds, 1995.

Klotband med omslag. Illustrerad.

Slitage, omslag med skador, ej genomgången.

Lähtöhinta
1 200 SEK