KAMERAUTRUSTNING, Leica M2+M3 samt flertalet objektiv, 1900-tal.

Leica M2, Leica M3, Leitz Canada Elmar 65/3.5, Leitz Wetzlar Elmarit 90/2.8, Leitz Wetzlar Hektor 135/4. Leitz Canada Summicron 35/2, Leitz Wetzlar Summicron 50/2
Leitz Wetzlar Telyt 200/4.5, Visoflex II, väska, 2 trådutlösare samt diverse filter.

Slitage. Ej funktionstestat samt ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
25 000 SEK