Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

PARTI SKRIFTER SAMT PROTOKOLL/KÖPEBREV MM, 22 st, 1700-1900-tal.

Söndags Nisse och Sanningens vallfärd med illustrationer av carl Larsson, Sånger af Carl Michael Bellman, Kvinnofrågan av Gurli Linder, Arbogaminnen av J.L. Saxon, Från Delaware till Garbo, en bokfilm till Delawarejubileet 1938, Illustreradt Familjeblad 1894, div köpebrev, protokoll mm bla med anknytning till familjen von Zeipel.

Slitage och smärre skador. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
600 SEK