37857
PARTI SKRIFTER SAMT PROTOKOLL/KÖPEBREV MM, 22 st, 1700-1900-tal.
Parti skrifter samt protokoll/kÖpebrev mm, 22 st, 1700-1900-tal.

Söndags Nisse och Sanningens vallfärd med illustrationer av carl Larsson, Sånger af Carl Michael Bellman, Kvinnofrågan av Gurli Linder, Arbogaminnen av J.L. Saxon, Från Delaware till Garbo, en bokfilm till Delawarejubileet 1938, Illustreradt Familjeblad 1894, div köpebrev, protokoll mm bla med anknytning till familjen von Zeipel.

Slitage och smärre skador. Ej genomgångna.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK