KAFFE- samt MOCKASERVIS, 29 delar, porslin, "Blå Blomst", Royal Copenhagen.

10 mockakoppar med fat, 11 kaffekoppar med fat, 6 askfat. Gräddsnipa och sockerskål.

Bruksslitage. Gräddsnipa med nagg och spricka. Flertalet delar 2:a och 3:e sortering.

Lähtöhinta
2 000 SEK