PARTI BÖCKER, 6 st, Konst/konsthantverk, arkitektur, historia. 1800-1900-tal.

Anders Zorn av Romdahl, Bergqvara gods, Katalog Lindahl & Nermark AB, Om uhr (faksimil) av Pehr Printz, Kulturbilder från 1800-talet.
Några sententier och böner, 1847.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
600 SEK