YTTERFODER, 4 st, keramik, Gunnar Nylund, Rörstrand samt "Waldemarsuddekrukan", Gustavsberg.

Diameter 15,5-17 Höjd 13-16 cm.

Obetydligt bruksslitage. En kruka med smärre nagg på fotringen.

Lähtöhinta
2 000 SEK