TAKLAMPOR, 3 st, 1900-talets första hälft. Höjd 26-30 cm.

Blålackerad metall med vitemaljerade insidor.

Slitage ställvis hårt, repor, färgbortfall, senare bemålning, rostangrepp, en med skador. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 000 SEK