SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Teakfanerat. Rak form med uppsvängda kanter. Märkt SMI (Sveriges Möbelindustriförbund). Längd 153, bredd 55 och höjd 50 cm.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK