TE- samt KAFFESERVIS, 14 delar, keramik, "Napoleon Ivy" Wedgwood.

Tekanna, mjölkkanna, sockerskål med lock, 8 kaffekoppar med fat, 3 tekoppar med fat. Fat medföljer.

Tekannans mynning med omfattande nagg. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK