PARTI BÖCKER, 4 st, bl a "Roslin", Gunnar W Lundberg, Allhems förlag, nummer I, II och III omkring 1900-talets mitt.

Även "Per Hilleström", Gerda Cederblom, Almqvist & Wiksells boktryckeri AB, Uppsala 1927 respektive 1929.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgångna. Bär påskrifter.

Lähtöhinta
1 500 SEK