MATBORD, senempire, 1800-talets mitt.

Björk. Svarvade ben. Diameter 123 cm. Höjd 75 cm. 1 iläggsskiva 55 cm. Total längd 178 cm.

Senare skivor. Repor och märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK