Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

FÄLTKAMERA, Thornton-Pickard, England, 1800-talets slut.

Trä. Beslag av mässing. Märkt med plakett "Time & Inst Patent Thornton Pickard". Objektivet märkt R.O.J.A. vorm. Emil Busch A-G Rathenow / Busch Anastigmat OMNAR Aer III F:7.7 No 3 F=190". Höjd ca 27 cm.

Slitage. Ej genomgången.

Lähtöhinta
2 000 SEK