STOL, sk. Crown chair, barockstil, 1800-tal.

Ek. Stoppad sits och rygg med tygklädsel. Krön med genombruten dekor i form av en krona.

Renoverad samt kompletterad. Slitage, torrsprickor.

Lähtöhinta
2 000 SEK