380072

PARTI BIJOUTERIER, 17 delar, bla silver och paste, Nordiska Kompaniet, 1800-1900-tal.

Örhängen, ett par, sk chandelier, silver o paste, skruv, Nordiska Kompaniet, Stockholm i originalask, längd 7,5cm. 11 broscher bla silver, strass och färgade stenar, pin, 2 par spännen, hänge, dekordel. Höjd 1-6, längd 1-9 cm.

Slitage. Skador, bla större spänne saknar hake. Stenar saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK