POKAL, silver, B Erlandsson, Kristianstad, 1911. Total vikt ca 622g.

Rund fot. Konad form. Etsad dekor. Höjd 28cm.

Slitage. Repor. Anlöpningar. Bucklor. Minnesgravyr från Skånska Fältridtsklubben.

Lähtöhinta
2 500 SEK