VITRINSKÅP, nyrenässansstil, 1900-talets första hälft.

Ek. Svängd front. 4 lösa hyllplan. Ben med lejontassar i front. Skuren dekor på krön. Bredd 110, djup 40, höjd 180cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Skada på bakben. Lös list i rygg. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK