BOKPARTI STRINDBERG, 27 vol, bla "Giftas" I-II, Stockholm 1884-86.

Även bla "Bland franska bönder", Stockholm 1889, "Legender", Stockholm 1898, "Religiös Renässans eller religion mot teologi", Stockholm 1910, "Öppna bref till Intima teatern", Stockholm 1909. Pappersband i original resp ett sentida halvband.

Slitage, flera med bandskador, ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 500 SEK