Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
381467

SKULPTURER, 3 st, glas, G Wärff, Kosta och E Höglund, Målerås och B Vallien, Kosta, 1900-talets fjärde kvartal.

Höjd 9,5 - 13 cm.

Lättare ytslitage. En del med nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK